Пендел CLIO MSP1 E27 42W сив алуминий
59,31 € / 116,00 лв.
| Тегло | 0,58 кг |
|---|---|
| Размери | 16 × 10 × 10 см |
| Включени светлоизточници | Не |
| Материал | Метал, Алуминий |
| Цвят | Сив |
| Степен на защита | IP44 |
| Фасунги | E27 |
| Ел. мощност | 1 x 42W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Серия | CLIO |
| Размери | D 90 x H 45 mm |
| Брой светлоизточници | 1 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят на розетка | Сиво |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
144238
Категории: ВСИЧКИ ПРОДУКТИ, ЛЕД ОСВЕТЛЕНИЕ, ЛЕД ПЕНДЕЛ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.