Осветително тяло CLIO MAP1, E27, 1x42W, IP44, кафяво
63,20 € / 123,61 лв.
| Тегло | 0,68 кг |
|---|---|
| Размери | 10 × 15 × 23,5 см |
| Включени светлоизточници | Не |
| Материал | Метал, Алуминий |
| Степен на защита | IP44 |
| Фасунги | E27 |
| Ел. мощност | 1 x 42W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Серия | CLIO |
| Брой светлоизточници | 1 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Кафяв |
| Цвят на розетка | Кафе |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
326788
Категории: 3D модели за проектиране, АКСЕСОАРИ, ВСИЧКИ ПРОДУКТИ, ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ГРАДИНСКО ОСВЕТЛЕНИЕ, ЛЕД ОСВЕТЛЕНИЕ, ФАСАДНО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.