Пендел Clio MSP1 антрацит E27 1x42W IP44
59,20 € / 115,79 лв.
| Тегло | 0,58 кг |
|---|---|
| Размери | 17 × 11 × 11 см |
| Включени светлоизточници | Не |
| Материал | Метал, Алуминий |
| Степен на защита | IP44 |
| Фасунги | E27 |
| Ел. мощност | 1 x 42W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Серия | CLIO |
| Размери | D 90 x H 45 mm |
| Брой светлоизточници | 1 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Антрацит |
| Цвят на розетка | Антрацит |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
136073
Категории: 3D модели за проектиране, ВСИЧКИ ПРОДУКТИ, ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ГРАДИНСКО ОСВЕТЛЕНИЕ, ЛЕД ОСВЕТЛЕНИЕ
Описание
Тип на осветителното тяло: Осветително тяло със степен на влагозащита, подходящо за осветление на вашия екстериор. .
Технически характеристики: 220-240V, 42W, Е27, IP44
Размери: Височина: 295 – 1005 мм, Диаметър: 90 мм
Светлоизточник: Не е включен в комплекта
Производител: Ideal lux
Ако продуктът не е наличен, той ще бъде поръчан и доставен до 15 дни. След направена заявка ще се свържем с вас за потвърждение на наличността.
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.