Плафон CLIO MPL1, 1x42W, E27, черен, IP44
44,20 € / 86,45 лв.
| Тегло | 0,2 кг |
|---|---|
| Размери | 15 × 14 × 10 см |
| Включени светлоизточници | Не |
| Материал | Метал, Алуминий |
| Степен на защита | IP44 |
| Фасунги | E27 |
| Ел. мощност | 1 x 42W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Серия | CLIO |
| Брой светлоизточници | 1 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Черен |
| Цвят на розетка | Черно |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
148878
Категории: 3D модели за проектиране, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ПЛАФОН
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.