Аплик CLIO MAP1 E27 42W антрацит IP44
63,20 € / 123,61 лв.
| Тегло | 0,68 кг |
|---|---|
| Размери | 10 × 23,5 × 15 см |
| Включени светлоизточници | Не |
| Материал | Метал, Алуминий |
| Степен на защита | IP44 |
| Фасунги | E27 |
| Ел. мощност | 1 x 42W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Серия | CLIO |
| Брой светлоизточници | 1 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Антрацит |
| Цвят на розетка | Антрацит |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
145228
Категории: 3D модели за проектиране, АПЛИК, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.