Лампион CLIO MPT2, 2xE27, 2x42W, сив, IP44
224,97 € / 440,00 лв.
| Тегло | 7,25 кг |
|---|---|
| Включени светлоизточници | Не |
| Материал | Метал, Алуминий |
| Цвят | Сив |
| Степен на защита | IP44 |
| Фасунги | E27 |
| Ел. мощност | 2 x 42W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Серия | CLIO |
| Брой светлоизточници | 2 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят на розетка | Сиво |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
249513
Категории: ВСИЧКИ ПРОДУКТИ, ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ГРАДИНСКО ОСВЕТЛЕНИЕ, ЛЕД ОСВЕТЛЕНИЕ, УЛИЧНО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.