Пендел UMILE-3 SP1, 1x20W, бял, месинг
204,00 € / 398,99 лв.
| Тегло | 2,3 кг |
|---|---|
| Размери | 50 × 32,5 × 42,5 см |
| Материал | Метал, Стъкло |
| Степен на защита | IP20 |
| Ел. мощност | 1 x 20W |
| Серия | UMILE |
| Включени светлоизточници | Да |
| Брой светлоизточници | 1 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Бял |
| Цвят на розетка | Месинг |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
314945
Категории: 3D модели за проектиране, ВСИЧКИ ПРОДУКТИ, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ЛЕД ПЕНДЕЛ, Най- продавани ПЕНДЕЛИ, ОСВЕТЛЕНИЕ ЗА СПАЛНЯ, ОСВЕТЛЕНИЕ ЗА ХОЛ, ПЕНДЕЛ
Описание
Метална таванна розетка и декоративни елементи със сатенено златно покритие. Дифузери от бяло, гравирано с киселина, духано стъкло. Вграден LED.
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.