Пендел FLY SLIM SP D90 65W 4000K бял
899,99 € / 1 760,23 лв.
| Тегло | 14,5 кг |
|---|---|
| Материал | Алуминий, Метал, Пластмаса |
| Степен на защита | IP40 |
| Ел. мощност | 1 x 65W |
| Светлинен спектър | 4000K |
| Серия | FLY |
| Размери | D 900 x H 14 mm |
| Включени светлоизточници | Да |
| Брой светлоизточници | 1 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Бял |
| Цвят на розетка | Бял |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
308036
Категории: ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ПЕНДЕЛ
Описание
Модерен светодиоден панел за открит монтаж от серията Fly Slim, изработен от прахово боядисано тънко бяло кръгло алуминиево тяло и цвят опал микропризматичен пластмасов разсейвател с контрол на отблясъците. Лампата е с включен драйвер TRIDONIC ON/OFF. Отлично решение за интериорното осветление на вашия хол, трапезария, спалня, офис, магазин, хотел или заведение.
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.