Плафон FLY PL D60 NERO 53W 4000K черен
732,00 € / 1 431,67 лв.
| Тегло | 7,02 кг |
|---|---|
| Размери | 68 × 15 × 68 см |
| Материал | Алуминий, Метал, Пластмаса |
| Степен на защита | IP40 |
| Ел. мощност | 1 x 53W |
| Светлинен спектър | 4000K |
| Серия | FLY |
| Размери | D 600 x H 45 mm |
| Включени светлоизточници | Да |
| Брой светлоизточници | 1 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Черен |
| Цвят на розетка | Черно |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
306612
Категории: 3D модели за проектиране, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ПЛАФОН
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.