Плафон FLY PL D45 26W 3000K бял
504,00 € / 985,74 лв.
| Тегло | 3,7 кг |
|---|---|
| Размери | 49 × 10,5 × 50 см |
| Материал | Алуминий, Метал, Пластмаса |
| Степен на защита | IP40 |
| Ел. мощност | 1 x 26W |
| Светлинен спектър | 3000K |
| Серия | FLY |
| Размери | D 450 x H 45 mm |
| Включени светлоизточници | Да |
| Брой светлоизточници | 1 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Бял |
| Цвят на розетка | Бял |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
254272
Категории: 3D модели за проектиране, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ПЛАФОН
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.