Аплик LED Nova-Luce 42W, топла светлина 3000K
335,92 € / 657,00 лв.
| Стил | дизайнерски, съвременен |
|---|---|
| Вид осветително тяло | аплик |
| Подходящо за | Стенен |
| Производител | Nova-Luce |
| Държава | Гърция |
| Размери | 105см x Ф10см x Ф9см |
| Включени светлоизточници | LED (димеруеми) |
| Светлинен спектър | 3000 K |
| Ел. мощност | 1 x 42W |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
9186920
Категории: 3D модели за проектиране, АПЛИК, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.