Пендел FLY SLIM SP D35 18W 4000K бял
307,19 € / 600,81 лв.
| Тегло | 4,2 кг |
|---|---|
| Материал | Алуминий, Метал, Пластмаса |
| Степен на защита | IP40 |
| Ел. мощност | 1 x 18W |
| Светлинен спектър | 4000K |
| Серия | FLY |
| Размери | D 350 x H 14 mm |
| Включени светлоизточници | Да |
| Брой светлоизточници | 1 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Бял |
| Цвят на розетка | Бял |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
307978
Категории: ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ПЕНДЕЛ
Описание
Семейство, съставено от плафонни лампи с кръгла основа, предлагани с четири различни диаметъра (350 мм, 450 мм, 600 мм, 900 мм), както и във SLIM версия с по-компактна височина.
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.