CIMA AP1 ANTRACITE
48,20 € / 94,27 лв.
| Тегло | 1,84 кг |
|---|---|
| Размери | 30 × 40 × 43 см |
| Включени светлоизточници | Не |
| Материал | Метал, Пластмаса |
| Степен на защита | IP43 |
| Фасунги | E27 |
| Ел. мощност | 1 x 52W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Серия | CIMA |
| Брой светлоизточници | 1 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Антрацит |
| Цвят на розетка | Антрацит |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
246819
Категории: 3D модели за проектиране, ВСИЧКИ ПРОДУКТИ, ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ГРАДИНСКО ОСВЕТЛЕНИЕ, ЛЕД ОСВЕТЛЕНИЕ, ФАСАДНО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.