Аплик CIMA AP1 Nero с фасунга E27, 1x52W, черен
48,20 € / 94,27 лв.
| Тегло | 1,84 кг |
|---|---|
| Размери | 30 × 40 × 42 см |
| Включени светлоизточници | Не |
| Материал | Метал, Пластмаса |
| Степен на защита | IP43 |
| Фасунги | E27 |
| Ел. мощност | 1 x 52W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Серия | CIMA |
| Брой светлоизточници | 1 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Черен |
| Цвят на розетка | Черно |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
024134
Категории: 3D модели за проектиране, ВСИЧКИ ПРОДУКТИ, ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ГРАДИНСКО ОСВЕТЛЕНИЕ, ЛЕД ОСВЕТЛЕНИЕ, Нови
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.