Лампион CIMA PT2 COFFEE, 2x52W, E27, кафяв
260,50 € / 509,49 лв.
| Тегло | 3,34 кг |
|---|---|
| Включени светлоизточници | Не |
| Материал | Метал, Пластмаса |
| Степен на защита | IP43 |
| Фасунги | E27 |
| Ел. мощност | 2 x 52W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Серия | CIMA |
| Брой светлоизточници | 2 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Кафяв |
| Цвят на розетка | Кафе |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
246840
Категории: ВСИЧКИ ПРОДУКТИ, ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ГРАДИНСКО ОСВЕТЛЕНИЕ, ЛЕД ОСВЕТЛЕНИЕ, УЛИЧНО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.