Пендел FLY SLIM SP D45 26W 4000K бял
470,00 € / 919,24 лв.
| Тегло | 5,25 кг |
|---|---|
| Материал | Алуминий, Метал, Пластмаса |
| Степен на защита | IP40 |
| Ел. мощност | 1 x 26W |
| Светлинен спектър | 4000K |
| Серия | FLY |
| Размери | D 450 x H 14 mm |
| Включени светлоизточници | Да |
| Брой светлоизточници | 1 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Бял |
| Цвят на розетка | Бял |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
307992
Категории: ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ПЕНДЕЛ
Описание
FLY SLIM PL D45 4000K e осветително тяло в съвременен стил, което е подходящо за всекидневна / хол, спалня, кухня, трапезария, коридор, антре, стълбище, офис. Тази LED лампа е с европейско качество гарантирано от Ideal-Lux (Италия)- компания с традиции в изработката на лед осветителни тела
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.