Плафон CARLTON PL8, 8x40W, E14, хром, кристал
493,40 € / 965,01 лв.
| Тегло | 10,2 кг |
|---|---|
| Размери | 44 × 44 × 40 см |
| Включени светлоизточници | Не |
| Материал | Метал, Стъкло, Кристал |
| Степен на защита | IP20 |
| Фасунги | E14 |
| Ел. мощност | 8 x 40W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Серия | CARLTON |
| Брой светлоизточници | 8 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Хром |
| Цвят на розетка | Хром |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
168920
Категории: ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ПЛАФОН
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.