Аплик Carlton AP3, 3x40W, E14, хром, кристал
134,20 € / 262,47 лв.
| Тегло | 2,57 кг |
|---|---|
| Размери | 35 × 21 × 21 см |
| Включени светлоизточници | Не |
| Материал | Метал, Стъкло, Кристал |
| Степен на защита | IP20 |
| Фасунги | E14 |
| Ел. мощност | 3 x 40W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Серия | CARLTON |
| Брой светлоизточници | 3 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Хром |
| Цвят на розетка | Хром |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
168913
Категории: АПЛИК, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.