Плафон Carlton PL12, 12x40W, E14, златист
572,40 € / 1 119,52 лв.
| Тегло | 13,84 кг |
|---|---|
| Размери | 53,5 × 42 × 53,5 см |
| Включени светлоизточници | Не |
| Материал | Метал, Стъкло, Кристал |
| Степен на защита | IP20 |
| Фасунги | E14 |
| Ел. мощност | 12 x 40W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Серия | CARLTON |
| Брой светлоизточници | 12 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Златист |
| Цвят на розетка | Злато |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
213507
Категории: 3D модели за проектиране, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ПЛАФОН
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.