LED градински стълб REDO OUTDOOR 91065 ONIRO ST H50 LED 15W IP65 CO 2700K
129,29 € / 252,87 лв.
| Фасунги | LED |
|---|---|
| Светлинен поток | 1074lm |
| Ел. мощност | 15W |
| Включени светлоизточници | Да |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Светлинен спектър | 2700K |
| Степен на защита | IP65 |
| Производител | Redo |
| Материал | Алуминий, Акрил |
| Серия | ONIRO |
| Цвят | Ръждиво-кафяв, Прозрачен |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Размери | Височина: 495мм, Диаметър: 450мм, Дължина на основата: 200мм, Широчина: 62мм |
| Монтаж | Под |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
91065
Категории: ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ГРАДИНСКО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.