Лампион BOEING PT H015, 14W, кафяв, IP65
168,00 € / 328,58 лв.
| Тегло | 1,35 кг |
|---|---|
| Размери | 14 × 14 × 19 см |
| Степен на защита | IP65 |
| Ел. мощност | 1 x 14W |
| Серия | BOEING |
| Включени светлоизточници | Да |
| Брой светлоизточници | 1 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Кафяв |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
346663
Категории: 3D модели за проектиране, ВСИЧКИ ПРОДУКТИ, ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ГРАДИНСКО ОСВЕТЛЕНИЕ, ЛЕД ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.