Пендел AUDI-10 SP5, 5x60W, E27, хром
510,00 € / 997,47 лв.
| Тегло | 5,52 кг |
|---|---|
| Размери | 47 × 47 × 40 см |
| Степен на защита | IP20 |
| Фасунги | E27 |
| Ел. мощност | 5 x 60W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Серия | AUDI |
| Включени светлоизточници | Да |
| Брой светлоизточници | 5 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят на розетка | Хром |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
103983
Категории: ВСИЧКИ ПРОДУКТИ, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ЛЕД ОСВЕТЛЕНИЕ, ЛЕД ПЕНДЕЛ, Нови артикули, ПЕНДЕЛ, Премиум колекция
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.