AUDI-10 SP5 TRASPARENTE
510,00 € / 997,47 лв. Original price was: 510,00 € / 997,47 лв..285,10 € / 557,61 лв.Текущата цена е: 285,10 € / 557,61 лв..
| Тегло | 5,52 кг |
|---|---|
| Размери | 47 × 47 × 40 см |
| Степен на защита | IP20 |
| Фасунги | E27 |
| Ел. мощност | 5 x 60W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Серия | AUDI |
| Включени светлоизточници | Да |
| Брой светлоизточници | 5 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Прозрачен |
| Цвят на розетка | Хром |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
016863
Категории: ВСИЧКИ ПРОДУКТИ, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ЛЕД ОСВЕТЛЕНИЕ, ЛЕД ПЕНДЕЛ, ПЕНДЕЛ, Премиум колекция, ТОП ОФЕРТИ ПРЕЗ МАЙ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.