Фасаден аплик ACA LIGHTING LG2881G ELPIS
24,80 € / 48,50 лв.
| Фасунги | GU10 |
|---|---|
| Ел. мощност | 1 x 35W |
| Брой светлоизточници | 1 |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Монтаж | Стена |
| Цвят | Антрацит |
| Материал | Алуминий, Пластмаса, Стъкло |
| Размери | Ширина: 80мм x 80мм, Височина: 154мм, Разстояние от стената: 112мм |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Производител | Aca Lighting – Гърция |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
LG2881G
Категории: ВСИЧКИ ПРОДУКТИ, ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ФАСАДНО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.