Пендел UMILE SP3, 3×5.6W, бял, месинг
498,00 € / 974,00 лв.
| Тегло | 9 кг |
|---|---|
| Размери | 62 × 58 × 59 см |
| Материал | Метал, Стъкло |
| Степен на защита | IP20 |
| Ел. мощност | 1 x 5.6W |
| Серия | UMILE |
| Размери | D 600 x H 590 mm |
| Включени светлоизточници | Да |
| Брой светлоизточници | 3 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Бял |
| Цвят на розетка | Месинг |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
224541
Категории: 3D модели за проектиране, ВСИЧКИ ПРОДУКТИ, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ЛЕД ПЕНДЕЛ, Най- продавани ПЕНДЕЛИ, ОСВЕТЛЕНИЕ ЗА СПАЛНЯ, ОСВЕТЛЕНИЕ ЗА ХОЛ, ПЕНДЕЛ
Описание
Метална таванна розетка и декоративни елементи със сатенено златно покритие. Дифузери от бяло, гравирано с киселина, духано стъкло. Вграден LED.
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.