Външна лампа Nova-Luce LED 12W 3000K
58,40 € / 114,22 лв.
| Серия | NAWA |
|---|---|
| Вид осветително тяло | външна лампа |
| Стил | съвременен |
| Подходящо за | Вграден в под / земя |
| Производител | Nova-Luce |
| Държава | Гърция |
| Размери | Ф15см x 32см |
| Включени светлоизточници | LED |
| Светлинен спектър | 3000 K |
| Ел. мощност | 1 x 12W |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
9030720
Категории: ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ГРАДИНСКО ОСВЕТЛЕНИЕ, Най-доброто за вашата ГРАДИНА
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.