Външна лампа Nova-Luce LED 8.5W топла светлина
99,50 € / 194,61 лв.
| Ел. мощност | 1 x 8.5W |
|---|---|
| Серия | MABEL |
| Вид осветително тяло | външна лампа |
| Стил | съвременен |
| Подходящо за | Подов |
| Производител | Nova-Luce |
| Държава | Гърция |
| Размери | 150см x Ф7.8см |
| Включени светлоизточници | LED |
| Светлинен спектър | 3000 K |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
9002869
Категории: ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ГРАДИНСКО ОСВЕТЛЕНИЕ, Най-доброто за вашата ГРАДИНА
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.