Пендел ULISSE SP3, 3x60W, E27, бяло стъкло
354,00 € / 692,36 лв.
| Тегло | 5,01 кг |
|---|---|
| Размери | 58 × 58 × 35 см |
| Включени светлоизточници | Не |
| Степен на защита | IP20 |
| Фасунги | E27 |
| Ел. мощност | 3 x 60W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Серия | ULISSE |
| Размери | D 520 x H 230 mm |
| Брой светлоизточници | 3 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Материал | Стъкло |
| Цвят | Бял |
| Цвят на розетка | Бял |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
098616
Категории: 3D модели за проектиране, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ЛЕД ПЕНДЕЛ, Най- продавани ПЕНДЕЛИ, ОСВЕТЛЕНИЕ ЗА ХОЛ, ПЕНДЕЛ
Описание
Метална рамка, покрита с матов бял емайл. Разсейвател от издухано, киселинно гравирано бяло стъкло. Моделите за окачване са снабдени със стоманени кабели с регулируема дължина с автоматични блокиращи механизми.
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.