Аплик TONIC с фасунга E14, 1x40W, бял, гипс
62,99 € / 123,20 лв.
| Тегло | 3,25 кг |
|---|---|
| Размери | 38 × 22 × 18 см |
| Включени светлоизточници | Не |
| Материал | Гипс |
| Степен на защита | IP20 |
| Фасунги | E14 |
| Ел. мощност | 1 x 40W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Серия | TONIC |
| Брой светлоизточници | 1 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Цвят | Бял |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
105734
Категории: АПЛИК, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, Нови артикули
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.