Спот лампа Nova-Luce LED 10W топла светлина 3000K
58,80 € / 115,00 лв.
| Подходящо за | Открит монтаж, Стенен |
|---|---|
| Вид осветително тяло | спот лампа |
| Стил | съвременен |
| Производител | Nova-Luce |
| Държава | Гърция |
| Размери | Ф6.45см x 6см x Ф6.5см |
| Включени светлоизточници | LED |
| Светлинен спектър | 3000 K |
| Ел. мощност | 1 x 10W |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
9580637
Категории: ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ПЛАФОН
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.