Спот ACA LIGHTING RA3634CBK, 4x10W, GU10, черен
103,54 € / 202,51 лв.
| Фасунги | GU10 |
|---|---|
| Ел. мощност | 4 x 10W |
| Брой светлоизточници | 4 |
| Включени светлоизточници | LED |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Монтаж | Таван |
| Цвят | Черен |
| Материал | Алуминий |
| Размери | Диаметър: 55мм, Дължина: 210мм, Ширина: 210мм, Разстояние от таван: 135мм |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Производител | Aca Lighting – Гърция |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
RA3634CBK
Категории: Нови, СПОТ ЛАМПИ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.