Спот ACA LIGHTING RA3632SWH, 2x10W, GU10, димиран, бял
50,41 € / 98,59 лв.
| Фасунги | GU10 |
|---|---|
| Ел. мощност | 2 x 10W |
| Брой светлоизточници | 2 |
| Включени светлоизточници | LED, Не |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Монтаж | Стена, Таван |
| Цвят | Бял |
| Материал | Алуминий |
| Размери | Диаметър: 55мм, Дължина: 320мм, Ширина: 70мм, Разстояние от таван / стена: 135мм |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Производител | Aca Lighting – Гърция |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
RA3632SWH
Категории: Нови, СПОТ ЛАМПИ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.