Стенна лампа Redo SWING 9W LED димируема 3000-4000K
225,47 € / 440,98 лв.
| Фасунги | LED |
|---|---|
| Светлинен поток | 985lm |
| Светлинен спектър | 3000-4000K |
| Ел. мощност | 1 x 9W |
| Включени светлоизточници | Да |
| Димиране | Да (Вграден димер) |
| Производител | Redo |
| Материал | Метал, Алуминий, Акрил, Силикон |
| Цвят | Матово бял, Опал |
| Степен на защита | IP20 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Размери | Височина: 390-1500мм, Диаметър на основата: 90мм, Диаметър: 30мм, Разстояние от стената: 100мм |
| Монтаж | Стена |
| Екстра | Вграден 3-степенен димер |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
01-3301
Категории: АПЛИК, ВСИЧКИ ПРОДУКТИ, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.