Полилей Nova-Luce LED 26W топла светлина 3000K
437,15 € / 854,99 лв.
| Вид осветително тяло | полилей |
|---|---|
| Стил | съвременен |
| Подходящо за | Висящ таванен |
| Производител | Nova-Luce |
| Държава | Гърция |
| Размери | Ф27см x 120см x Ф11см |
| Включени светлоизточници | LED (димеруеми) |
| Светлинен спектър | 3000 K |
| Ел. мощност | 1 x 26W |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
9186910
Категории: ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ПЕНДЕЛ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.