Полилей LED Redo 60W, топла светлина, димеруем
566,00 € / 1 107,00 лв.
| Вид осветително тяло | полилей |
|---|---|
| Стил | съвременен |
| Подходящо за | Висящ таванен |
| Производител | Redo |
| Държава | Румъния |
| Размери | Ф99.7см x 18см x 142см |
| Включени светлоизточници | LED (димеруеми) |
| Светлинен спектър | 3000 K |
| Ел. мощност | 1 x 60W |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
01-3449
Категории: ВСИЧКИ ПРОДУКТИ, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, Нови, ОСВЕТЛЕНИЕ ЗА СПАЛНЯ, ОСВЕТЛЕНИЕ ЗА ХОЛ, ПОЛИЛЕЙ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.