Висяща лампа Nova-Luce LED 9W 3000K за външен монтаж
82,40 € / 161,16 лв.
| Серия | MOTLEY |
|---|---|
| Вид осветително тяло | външна лампа, пендел |
| Стил | съвременен |
| Подходящо за | Висящ таванен |
| Производител | Nova-Luce |
| Държава | Гърция |
| Размери | Ф10см x 175см |
| Включени светлоизточници | LED |
| Светлинен спектър | 3000 K |
| Ел. мощност | 1 x 9W |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
9060323
Категории: ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ПЕНДЕЛ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.