Гирлянд LED ACA Lighting 5,6W 12000K 35м IP44 зелен
34,80 € / 68,06 лв.
| Фасунги | LED |
|---|---|
| Светлинен спектър | 12000K |
| Ел. мощност | 56W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Степен на защита | IP44 |
| Цвят | Зелен |
| Материал | Метал, Пластмаса |
| Размери | Дължина: 35000мм , Диаметър на чипа: 3мм |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Производител | Aca Lighting – Гърция |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
X08700211
Категории: Нови, ПРАЗНИЧНО И НОВОГОДИШНО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.