Гирлянд светодиоден ACA Lighting 56W 2700K 11.5м IP44
34,80 € / 68,06 лв.
| Фасунги | LED |
|---|---|
| Светлинен спектър | 2700K |
| Ел. мощност | 56W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Степен на защита | IP44 |
| Цвят | Зелен |
| Материал | Метал, Пластмаса |
| Размери | Дължина: 11500мм , Диаметър на чипа: 3мм, Дължина на чипа: 50мм |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Производител | Aca Lighting – Гърция |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
X087001122
Категории: Нови, ПРАЗНИЧНО И НОВОГОДИШНО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.