Гирлянд светодиоден ACA Lighting 18W 3000K златист 10м
8,90 € / 17,41 лв.
| Фасунги | LED |
|---|---|
| Светлинен спектър | 3000K |
| Ел. мощност | 18W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Степен на защита | IP44 |
| Цвят | Златист |
| Материал | Метал, Пластмаса |
| Размери | Дължина: 10000мм |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Производител | Aca Lighting – Гърция |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
X01100132
Категории: Нови, ПРАЗНИЧНО И НОВОГОДИШНО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.