LED градински стълб с колче за земя REDO OUTDOOR 91106 CLIFF D16xH18.5 8W IP65 DG 2700K
144,03 € / 281,70 лв.
| Фасунги | LED |
|---|---|
| Светлинен поток | 325lm |
| Светлинен спектър | 2700K |
| Ел. мощност | 8W |
| Включени светлоизточници | Да |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Степен на защита | IP65 |
| Производител | Redo |
| Материал | Бетон, Стъкло, Пластмаса |
| Серия | CLIFF |
| Цвят | Тъмно сив, Сатен, Черен |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Размери | Височина: 185мм, Диаметър: 160мм, Дълбочина на колчето: 205мм |
| Монтаж | Земя |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
91106
Категории: ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ГРАДИНСКО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.