LED градински прожектор с колче за земя REDO OUTDOOR 90853 ELFIC H120 LED SMD 12W IP54 DG 2700K
113,17 € / 221,34 лв.
| Фасунги | LED |
|---|---|
| Светлинен поток | 677lm |
| Светлинен спектър | 2700K |
| Ел. мощност | 12W |
| Включени светлоизточници | Да |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Степен на защита | IP54 |
| Монтаж | Земя, Под |
| Производител | Redo |
| Материал | Алуминий, Поликарбонат |
| Серия | ELFIC |
| Цвят | Тъмно сив, Опал |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Размери | Височина: 1200мм, Диаметър: 110мм, Дълбочина на колчето: 200мм |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
90853
Категории: ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ГРАДИНСКО ОСВЕТЛЕНИЕ, ПРОЖЕКТОРИ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.