Фасаден аплик Redo Kodiak LED 5W 3000K топла светлина
27,31 € / 53,41 лв.
| Фасунги | LED |
|---|---|
| Светлинен поток | 350lm |
| Светлинен спектър | 3000K |
| Ел. мощност | 1 x 5W |
| Включени светлоизточници | Да |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Производител | Redo |
| Материал | Поликарбонат |
| Серия | KODIAK |
| Цвят | Бял, Опал, Черен |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Размери | Височина: 100мм, Разстояние от стената: 75мм, Ширина: 100мм |
| Монтаж | Стена |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
90322
Категории: ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ФАСАДНО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.