Фасаден аплик Redo TEKO LED 2x6W 3000K тъмно сив
68,48 € / 133,94 лв.
| Материал | Алуминий, Стъкло |
|---|---|
| Фасунги | LED |
| Светлинен поток | 980lm |
| Светлинен спектър | 3000K |
| Ел. мощност | 2 x 6W |
| Брой светлоизточници | 2 |
| Включени светлоизточници | LED |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Производител | Redo |
| Серия | TEKO |
| Цвят | Тъмно сив |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Размери | Височина: 91мм, Разстояние от стената: 107мм, Ширина: 91мм |
| Монтаж | Стена |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
90101
Категории: ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ФАСАДНО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.