LED аплик за баня SMARTER 01-1676 NEPTUNE
119,23 € / 233,19 лв.
| Фасунги | SMD LED |
|---|---|
| Светлинен поток | 2016lm |
| Светлинен спектър | 3000K |
| Ел. мощност | 1 x 18W |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Производител | Redo |
| Материал | Алуминий, PMMA |
| Цвят | Хром, Опал |
| Степен на защита | IP44 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Размери | Височина: 60мм, Дължина: 895мм, Разстояние от стената: 140мм |
| Монтаж | Стена |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
01-1676
Категории: АПЛИК, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.