LED аплик REDO 01-4240 CITYLINE 8.5W 2700K
200,17 € / 391,50 лв.
| Фасунги | LED |
|---|---|
| Светлинен поток | 356lm |
| Светлинен спектър | 2700K |
| Ел. мощност | 8.5W |
| Включени светлоизточници | Да |
| Димиране | Да (Вграден димер) |
| Производител | Redo |
| Материал | Алуминий, Акрил |
| Цвят | Никел, Сатен |
| Степен на защита | IP54 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Размери | Височина: 445мм, Разстояние от стената: 95мм, Ширина: 30мм |
| Монтаж | Стена |
| Екстра | Вграден TRIAC димер |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
01-4240
Категории: АПЛИК, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.