LED аплик REDO 01-3241 SINCLAIR
73,73 € / 144,20 лв.
| Материал | Метал, Стъкло |
|---|---|
| Фасунги | LED |
| Светлинен поток | 533lm |
| Светлинен спектър | 3000K |
| Ел. мощност | 1 x 65W |
| Включени светлоизточници | Да |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Производител | Redo |
| Цвят | Матово златист, Бял, Прозрачен |
| Степен на защита | IP21 |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Размери | Височина: 160мм, Диаметър: 140мм, Разстояние от стената: 185мм, Ширина на основата: 50мм |
| Монтаж | Стена |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
01-3241
Категории: АПЛИК, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.