Лампион външен LED 10W Nova-Luce 3000K
87,10 € / 170,35 лв.
| Серия | SURF |
|---|---|
| Вид осветително тяло | външна лампа, лампион / правостояща лампа |
| Стил | съвременен |
| Подходящо за | Подов |
| Производител | Nova-Luce |
| Държава | Гърция |
| Размери | 23см x 18см x 18см |
| Включени светлоизточници | LED |
| Светлинен спектър | 3000 K |
| Ел. мощност | 1 x 10W |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
9176101
Категории: ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ГРАДИНСКО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.