Лампион LED Nova-Luce 3W топла светлина 3000K
130,80 € / 255,82 лв.
| Серия | SICILY |
|---|---|
| Вид осветително тяло | лампион / правостояща лампа, спот лампа |
| Стил | съвременен |
| Подходящо за | Подов |
| Производител | Nova-Luce |
| Държава | Гърция |
| Размери | 150см x 40см x 26см |
| Включени светлоизточници | LED |
| Светлинен спектър | 3000 K |
| Ел. мощност | 1 x 3W |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
7140183
Категории: 3D модели за проектиране, ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ЛУНИЧКИ ЗА ВЪНШЕН МОНТАЖ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.