Лампирон LED Nova-Luce 6W, топла светлина 3000K
128,70 € / 251,72 лв.
| Серия | SFERA |
|---|---|
| Вид осветително тяло | лампион / правостояща лампа |
| Стил | съвременен |
| Подходящо за | Подов |
| Производител | Nova-Luce |
| Държава | Гърция |
| Размери | 125.5см x 25.8см x Ф21см |
| Включени светлоизточници | LED |
| Светлинен спектър | 3000 K |
| Ел. мощност | 1 x 6W |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
9540254
Категории: 3D модели за проектиране, ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ИНТЕРИОРНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ЛАМПИОН, ЛУНИЧКИ ЗА ВЪНШЕН МОНТАЖ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.