Градински стълб REDO OUTDOOR 9945 ARGO
159,98 € / 312,89 лв.
| Фасунги | E27 |
|---|---|
| Ел. мощност | 1 x 42W |
| Брой светлоизточници | 1 |
| Димиране | Да (С подходящ светлоизточник) |
| Производител | Redo |
| Материал | Алуминий, Пластмаса |
| Цвят | Антрацит, Прозрачен |
| Напрежение | 220-240V AC |
| Размери | Височина: 900мм, Диаметър на основата: ø170мм, Ширина: ø120мм |
| Монтаж | Под |
НАПРАВИ БЪРЗА ПОРЪЧКА ОЩЕ СЕГА
Безплатна доставка над 150 €
Право на връщане до 14 дни
Преглед преди плащане
2 години гаранция
Код:
9945
Категории: ВЪНШНО ОСВЕТЛЕНИЕ, ГРАДИНСКО ОСВЕТЛЕНИЕ
Отзиви (0)
Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.


Отзиви
Все още няма отзиви.